Віктор Серебряніков

Керуючий партнер Mentors Law Firm, адвокат

Віктор пʼятнадцять років спеціалізується на вирішенні спорів. За цей час він супроводжував в судах цивільні, комерційні, податкові, земельні та інші справи, надавав правничу допомогу клієнтам в арбітражі, захищав підозрюваних і представляв інтереси потерпілих і свідків в кримінальних провадженнях.

Освіта

Навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство, одержав диплом магістра з відзнакою.

Здобув другу вищу освіту в Національному університеті харчових технологій за спеціальністю економіка підприємства.

Професія

Юридичну практику розпочав у 2008 році, навчаючись в університеті. Після закінчення навчання супроводжував діяльність комерційних організацій та надавав правничу допомогу приватним клієнтам.

У 2012 році після складення кваліфікаційного іспиту одержав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, внесений до Єдиного реєстру адвокатів України.

З лютого 2019 року — засновник і керуючий партнер Mentors Law Firm.

Статті

«Фраудаторні» правочини: актуальніть вдосконалення регулювання / В.Є. Серебряніков // Юридична газета. — 2018. — № 17 (619). — С. 28–29.

До питання зняття «архівних» арештів у цивільному процесі / В.Є. Серебряніков // Юридична газета. — 2017. — № 12 (562). — С. 22–23.

Контакти

Публікації

Что было не так с законопроектом о SIM-картах по паспортам? Объясняет юрист

Проєкт Закону про електронні комунікації викликав широкий резонанс у суспільстві у зв’язку із запропонованим обов‘язком «придбавати sim-карти тільки по паспорту». Viktor Serebrianikov пояснює у чому суть проєкту та чому його було відкликано.
Далі