Рітейл

Продукти та послуги передають споживачам ваші цінності. Консультуємо FMCG бренди з юридичних питань, допомагаємо максимально використати можливості бізнесу та захищаємо від ризиків.

Інтелектуальна власність

Перетворюємо патенти й торговельні марки на цінний актив

Контракти

Супроводжуємо на кожному етапі: партнерство, виробництво, оренда, реклама та дистриб’юція 

Спори

Захищаємо від недобросовісної конкуренції, оскаржуємо рішення контролюючих органів та супроводжуємо під час судових спорів

Ключові справи

  • Підготовка контрактів та оферт, реєстрація торговельних марок і супроводження поточної діяльності міжнародної компанії з преміум-харчування
  • Підготовка корпоративних документів та аналіз договорів постачання, послуг і мотиваційних виплат для української FMCG компанії
  • Консультації з поточної діяльності та охорона інтелектуальної власності для українського виробника пива
  • Охорона інтелектуальної власності для українського виробника алкогольних напоїв
  • Супроводження придбання клієнтом у нерезидента частки в компанії — великого дистриб’ютора напоїв
  • Підготовка ліцензійних договорів для українського виробника меблів

Партнери

Публікації

ТМ і об’єкти патентного права в рекламі. Особливості реклами лікарських препаратів

Максим Попов, партнер Mentors Law Firm, виступив на Legal High School, де розповів про торговельні марки в рекламі, особливості реклами лікарських засобів, медичних виробів і алкогольної продукції.
Далі

Закон про оренду на карантині знову поміняли: як це працює зараз

Парламент в черговий раз намагається врегулювати орендні відносини під час карантину, тепер — завдяки закону про внесення змін до закону про Державний бюджет України. Максим Попов порівнює опублікований текст із законопроєктом та розповідає як це працюватиме на практиці. Стаття доступна російською мовою.
Далі

Для українського бізнесу, закритого на карантин, скасували плату за оренду — як це працює

Верховна Рада прийняла законопроєкт, що має забезпечити соціальні та економічні гарантії у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019). Maksim Popov проаналізував новий закон та розповів, які питання виникнуть при звільненні орендаторів від орендної плати. Публікація доступна російською мовою.
Далі

«Жорстка конкуренція»: в Україні дозволили порівняльну рекламу – як вона працює

Верховна Рада прийняла законопроєкт, що врегульовує порівняльну рекламу в Україні. Maksim Popov розповідає про правомірне порівняння та прогнозує збільшення нових спорів щодо захисту ділової репутації.
Далі